Wyburzenia budynków – Bydgoszcz

Rozbiórka obiektu budowlanego to wieloetapowy proces, który wymaga odpowiedniego zaplanowania i przygotowania. Warunkiem istotnym do przeprowadzenia wyburzenia jest zachowanie bezpieczeństwa, dotyczy to zarówno osób i sprzętu bezpośrednio zaangażowanych w prace rozbiórkowe, jak i pozostałych obiektów budowlanych znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie. Dlatego też tak istotny jest odpowiedni dobór metod i technik pracy.

Rozbiórka obiektu kubaturowego czy liniowego nie kończy się  na demontażu konstrukcji. Ważnym aspektem jest utylizacja odpadów powyburzeniowych. Odpady można zutylizować poprzez wywóz do miejsca skupu lub kruszenie na miejscu. Wybór metody powinien być podyktowany względami praktycznymi, przede wszystkim zaś planowanymi w obrębie parceli robotami ziemnymi i pracami budowlanymi.

Rozbiórki budynków: Zakres usługi

Firma MAR-POL specjalizuje się w profesjonalnych usługach wyburzeniowych i rozbiórkach budynków. Wszystkie prace realizujemy z wykorzystaniem własnego zespołu i narzędzi. Dzięki temu działamy zgodnie z opracowanym wcześniej planem wyburzenia budynku – sprawnie, terminowo i bez generowania dodatkowych kosztów. Obok usług związanych z demontażem konstrukcji i zastanych nawierzchni świadczymy również usługi związane z utylizacją gruzu. Odbieramy gruz od klientów lub kruszymy go na miejscu rozbiórki. Posiadamy mobilną kruszarkę umożliwiającą kruszenie różnego rodzaju gruzu i przygotowywanie kruszywa do wykorzystania podczas robót ziemnych i prac budowlanych.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie demontażu obiektów kubaturowych wzniesionych z różnych materiałów (cegła, bloczek gazobetonowy, beton, elementy prefabrykowane) i w różnych technologiach. Demontujemy obiekty mieszkalne i niemieszkalne, w tym obiekty wielkopowierzchniowe – sklepy, hale sportowe, hale przemysłowe. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i wymogów dyktowanych przepisami ochrony środowiska naturalnego.

Bydgoszcz: Rozbiórki budynków i wyburzenia

Inwestorów poszukujących profesjonalnej pomocy w zakresie rozbiórki lub wyburzenia budynku zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na ternie miasta Bydgoszcz i jego bezpośrednim sąsiedztwie. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące:

  • rozbiórki budynków,
  • wyburzenia budynków,
  • usuwanie dotychczasowych nawierzchni drogowych,
  • odbiór gruzu,
  • kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

Pracujemy z wykorzystaniem własnych ekip i sprzętu. To pozwala nam na szybkie i sprawne działanie, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów usługi. Usługi związane z utylizacją odpadów powyburzeniowych realizujemy na miejscu rozbiórki lub w obrębie własnego placu składowego. W celu ustalenia zakresu i terminu realizacji usługi zapraszamy do kontaktu. Specjalista MAR-POL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w dopasowaniu oferty do Twoich indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z klientami prywatnymi i biznesowymi, posiadamy doświadczenie w obsłudze instytucji, wspólnot finansowych oraz gmin.

Kontakt