Rozbiórki budynków – Olsztyn

Rozebranie budynku to zadanie pozornie proste. Jednak, jeśli zostanie przeprowadzone w nieodpowiedni sposób może generować wiele problemów, a nawet sytuacji zagrażających bezpieczeństwu. Dlatego rozbiórki budynków zawsze należy przeprowadzać pod nadzorem doświadczonych specjalistów, którzy:

  • wiedzą jak zaplanować prace i podzielić je na etapy,
  • czuwają nad prawidłowym przebiegiem prac na każdym etapie,
  • czuwają nad bezpieczeństwem osób, sprzętu i nieruchomości posadowionych w sąsiedztwie.

Istotnym elementem prac związanych z rozbiórką budynków jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów. Odpady powinny być zagospodarowane w sposób zgodny z wymogami ochrony środowiska naturalnego, co zakłada ich maksymalny recycling. Dotyczy to także gruzu. W zależności od planowanych dalszych działań gruz może zostać wywieziony z działki do skupu lub kruszony na miejscu na kruszywo dedykowane do wykorzystania podczas robót ziemnych i prac budowlanych.

Wyburzenia budynków: Co oferujemy?

Jako profesjonalny dostawca usług z zakresu wyburzania budynków zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie robót. Współpracę z inwestorem rozpoczynamy od planowania prac wyburzeniowych. Nasi pracownicy czuwają nad wdrożeniem planu w życie i jego prawidłową realizacją. To bardzo istotne ze względów prawnych, bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego.

Wyburzenia budynków realizujemy przy pomocy nowoczesnego sprzętu. To pozwala nam na wykonywanie prac w bardzo zróżnicowanych warunkach otoczenia i efektywną rozbiórkę obiektów kubaturowych i liniowych. Posiadamy doświadczenie w pracy z różnymi typami substancji budowlanej.

Olsztyn: Wyburzenia budynków i rozbiórki

Inwestorów z terenu miasta Olsztyn i okolicy zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmą wyburzeniową zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze wyburzeń budynków mieszkalnych i niemieszkalnych o zróżnicowanej kubaturze. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi, klientami biznesowymi, a także instytucjami i jednostkami gminnymi. Zapewniamy kompleksową obsługę prac. Nasza oferta obejmuje:

  • rozbiórki budynków o małej i średniej kubaturze,
  • wyburzenia budynków wielkopowierzchniowych,
  • usuwanie dotychczasowych nawierzchni drogowych,
  • odbiór gruzu,
  • kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

To, co nas wyróżnia to praca na zasobach własnych. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, których zadaniem jest planowanie, organizacja przebiegu prac oraz realizacja poszczególnych zadań z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasz zespół dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz placem składowym, gdzie odbieramy odpady powyburzeniowe i poddajemy je utylizacji.

Planujesz rozbiórkę budynku? Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu. Specjalista MAR-POL odpowie na wszystkie pytania, doradzi kroki, które należy podjąć przed wejściem ekipy rozbiórkowej i przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Kontakt