Rozbiórki budynków – Włocławek

Rozbiórki budynków to działania polegające na demontażu konstrukcji w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i normami, a zarazem bezpieczny dla osób zaangażowanych i sąsiadujących nieruchomości. Tak rozumiane rozbiórki budynków wymagają planowania, organizacji i odstępu do odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Współpraca z doświadczoną firmą realizującą rozbiórki i wyburzenia pozwala zagwarantować sprawny przebieg procesu, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze.

Usługi związane z rozbiórką budynków obejmują szerokie spektrum nieruchomości: budynki rekreacji indywidualnej, budynki mieszkalne całoroczne jedno- i wielorodzinne, budynki biurowe, hale wielkopowierzchniowe różnego przeznaczenia. Oferowane usługi dotyczą również demontażu dróg i nawierzchni, które wymagają wymiany ze względu na degradację substancji budowlanej lub zmianę koncepcji użytkowania terenu.

Wyburzenia budynków: Co oferujemy?

MAR-POL to doświadczony dostawca usług związanych z realizacją prac wyburzeniowych. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę:

 • planowanie wyburzenia budynków/nawierzchni,
 • organizację prac,
 • zapewnienie wykwalifikowanych ekip,
 • wynajem niezbędnego sprzętu,
 • utylizację odpadów powyburzeniowych.

Działamy w oparciu o doświadczenia zgromadzone podczas realizacji usług. Prace wyburzeniowe wykonujemy z wykorzystaniem własnych zasobów. Nasz Zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem całego procesu – od przygotowania planu bezpiecznej rozbiórki nieruchomości, aż po utylizację gruzu i pozostałych odpadów. Do swojej dyspozycji mają nowoczesny sprzęt umożliwiający sprawne i efektywne działanie w każdych warunkach. Dysponujemy najnowszej generacji koparko–ładowarkami wraz z dodatkowym osprzętem oraz mobilną kruszarką do betonu, która umożliwia działanie bezpośrednio na miejscu rozbiórki.

Włocławek: Rozbiórki budynków i wyburzenia

Planujesz wyburzenie budynku? Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą działającą na terenie miasta Włocławek i okolicy. Wspieramy inwestorów prywatnych, firmy, instytucje oraz jednostki gminne w bezpiecznej i efektywnej rozbiórce budynków i usuwaniu nawierzchni. Działamy w oparciu o najwyższe branżowe standardy, co pozwala nam zapewniać usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

 • rozbiórki budynków niezależnie od kubatury,
 • wyburzenia budynków wykonanych w różnych technologiach,
 • demontaż obiektów budownictwa liniowego – dróg, nawierzchni asfaltowych, podjazdów,
 • usługi świadczone przy użyciu najnowszej generacji koparko – ładowarek,
 • skup gruzu,
 • kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjalista MAR-POL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przygotuje spersonalizowaną ofertę. W zależności od potrzeby możemy wykonać całość lub część prac związanych z rozbiórką budynku. Dodatkowo oferujemy dwa warianty utylizacji gruntu. Pierwszy zakłada wykonanie kruszywa na miejscu i wykorzystanie go do późniejszych robot ziemnych i budowlanych. Drugi wywóz gruzu na nasz plac składowy, gdzie zostaje on kruszony i przygotowany do odsprzedaży.

Kontakt