Rozbiórki budynków – Grudziądz

Zmiana koncepcji zagospodarowania terenu, degradacja substancji budowlanej – czynników, które skłaniają inwestorów do rozbiórki budynków jest bardzo dużo. Niezależnie od powodu, jaki stoi za planowanym wyburzeniem prace związane z rozbiórką obiektów budowlanych wymagają planu i koordynacji. Wyburzenia budynków muszą być przeprowadzane w sposób bezpieczny, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa (m.in. uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę) oraz wymogów ochrony środowiska naturalnego.

Ze względu na złożony charakter procesu rozbiórki obiektu warto zlecić przeprowadzenie prac wyburzeniowych wykwalifikowanej i doświadczonej ekipie. Zadba ona o:

  • zgodność postępowania z obowiązującymi normami,
  • bezpieczeństwo osób i sprzętu,
  • bezpieczeństwo sąsiadujących nieruchomości,
  • utylizację odpadów powyburzeniowych.

Wyburzenia budynków: Charakterystyka usługi

Firma MAR-POL specjalizuje się w rozbiórkach i wyburzeniach budynków i nawierzchni drogowych. Klientom oferujemy kompleksową obsługę, w ramach której planujemy każdy etap prac rozbiórkowych i czuwamy nad ich bezpiecznym przebiegiem. Pracujemy z wykorzystaniem własnych ekip i sprzętu. To pozwala nam na terminową realizację zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu kosztów rozbiórki na niskim poziomie. Obok prac związanych z demontażem obiektów zapewniamy również legalną utylizację odpadów powyburzeniowych. Dysponujemy mobilną kruszarką, dzięki czemu odpady możemy zutylizować bezpośrednio w miejscu rozbiórki. Istnieje również możliwość zwiezienia gruzu na nasz plac składowy. Kruszywo uzyskiwane podczas utylizacji odpadów pobudowlanych spełnia wszystkie normy materiału wykorzystywanego podczas robót ziemnych i innych prac budowlanych, dlatego może być z powodzeniem wykorzystane przez inwestora w późniejszym czasie. Oferujemy kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

Grudziądz: Rozbiórki budynków i wyburzenia

Inwestorów z miasta Grudziądz i okolicy zainteresowanych zleceniem rozbiórki budynku zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Działamy sprawnie, terminowo i kompleksowo zapewniając:

  • rozbiórki budynków,
  • wyburzenia budynków,
  • usuwanie dotychczasowych nawierzchni drogowych,
  • odbiór gruzu,
  • kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem oraz nowoczesnym sprzętem. To pozwala nam na realizację usług na naprawdę wysokim poziomie. Współpracujemy z klientami prywatnymi, biznesowymi, a także instytucjami i jednostkami gminnymi. Z powodzeniem wykonujemy wyburzenia budynków wzniesionych z różnych materiałów i w różnych technologiach. Nasze realizacje obejmują wyburzenia obiektów o różnej kubaturze – od niewielkich obiektów rekreacji indywidualnej, aż po hale wielkopowierzchniowe.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące zakresu świadczonych usług? Chcesz ustalić dogodny termin realizacji usługi w Grudziądzu lub okolicy? Zapraszamy do kontaktu już dziś. Specjalista MAR-POL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przygotuje ofertę.

Kontakt