Rozbiórki budynków – Toruń

Rozbiórki budynków to działania, których przeprowadzenie wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i zasobów. Planując wyburzenie budynku mieszkalnego lub niemieszkalnego należy mieć na uwadze konstrukcję, ryzyko zawalenia w trakcie wyburzania oraz konieczność bieżącej utylizacji odpadów. Działania te muszą być dostosowane do kubatury wyburzanego obiektu oraz technologii, w jakiej został wzniesiony. W przeciwnym razie rozbiórka może zagrażać nie tylko osobom bezpośrednio zaangażowanym w proces, ale również nieruchomościom sąsiadującym z rozbieranym budynkiem.

W celu zapewnienia sprawnego przebiegu i bezpieczeństwa rozbiórki budynku zadanie to polecamy powierzyć wykwalifikowanemu zespołowi.

Wyburzenia budynków: Charakterystyka usług

Rozbiórki budynków i wyburzenia budynków wymagają przemyślanego podejścia do prac niezbędnych do wykonania na każdym etapie procesu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tej branży zapewniamy inwestorom profesjonalne wsparcie na każdym etapie:

  • planowania rozbiórki,
  • prowadzenia prac,
  • utylizacji odpadów powyburzeniowych.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz wymogami wynikającymi z obowiązujących przepisów, w tym przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Odpady powyburzeniowe utylizujemy przy pomocy mobilnej kruszarki. To pozwala nam na ich obróbkę bez konieczności ponoszenia przez inwestora kosztów związanych z transportem gruzu/kruszywa. Jednocześnie uwzględniając potrzeby inwestorów niezainteresowanych odzyskiem kruszywa z gruzu oferujemy możliwość jego skupu.

Obsługujemy obiekty budownictwa kubaturowego i liniowego. Z powodzeniem radzimy sobie z rozbiórką obiektów wzniesionych starymi technologiami, także obiektów wykonanych w technologii modułowej z prefabrykatów zbrojonych.

Toruń: Wyburzenia budynków i rozbiórki

Firma MAR-POL od lat z sukcesami działa na terenie miasta Toruń i okolicy świadcząc profesjonalne usługi związane z wyburzaniem budynków i obiektów budownictwa liniowego. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi, klientami biznesowymi, instytucjami oraz przedstawicielami gmin. Nasza oferta obejmuje:

  • rozbiórki budynków niezależnie od kubatury,
  • wyburzenia budynków wykonanych w różnych technologiach,
  • demontaż obiektów budownictwa liniowego – dróg, nawierzchni asfaltowych, podjazdów,
  • usługi świadczone przy użyciu najnowszej generacji koparko – ładowarek,
  • skup gruzu,
  • kruszenie gruzu betonowego, ceglanego i ceramicznego, itd.

O naszej konkurencyjności decyduje wykorzystanie zasobów własnych firmy. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, do dyspozycji których oddajemy nowoczesny sprzęt do rozbiórki i utylizacji gruzu. To pozwala nam działać zgodnie z opracowanym planem rozbiórki, niezależnie od maszyn i usług dostarczanych przez firmy z zewnątrz.

Planujesz rozbiórkę budynku? Nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do kontaktu. Specjalista MAR-POL odpowie na wszystkie pytania i przygotuje spersonalizowaną ofertę. Przy wycenie uwzględniamy odległość, rozmiar nieruchomości oraz zakres planowanych robót. Możesz nam powierzyć wszystkie lub wybrane prace związane z rozbiórką danej nieruchomości.

Kontakt